איטליה המקודשת | טיולים מאורגנים איטליה | המלאך מיכאל

המלאך מיכאל

בעקבות המלאך מיכאל באיטליה -20-27.9 עם טרוור גלאור
טיול בעקבות מסורות רוחניות וקווי אנרגיה

המלאך מיכאל הופיע לראשונה לפני בני אדם בסוף המאה ה5 לספירה (עד אז גבריאל היה הפעיל שביניהם), בחצי האי גרגנו שבקצה הדרומי של המגף האיטלקי. המקום הפך למקודש עבור הלומברדים והנורמנים, המיישבים העתיקים של איטליה בימי הביניים ותחנה חשובה בדרכם של עולי הרגל. וכיום הוא נמצא בעיירה מונטה סנט אנג’לו.
מתברר שהר מרשים זה נמצא על הקו המחבר צבר של מקומות קדושים ואתרים המוקדשים למיכאל בכל רחבי אירופה, זהו אחד מקווי האנרגיה – ליי ליינס, הנחשבים ביותר בעולם ועליו נמצא הכרמל, מקדש דלפי ביוון, הר סנט מישל בצרפת, הר סנט מישל בקורנוול אנגליה, מנזר סנט מישל באירלנד, ועוד אתרים מקודשים רבים.

באיטליה נמצאים על קו המלאך מיכאל כמה מהמקומות המקודשים והיפים ביותר: העיר אסיזי – בה פעל פרנציסקוס הקדוש, הרי סביליני – בהם פעלה הנביאה – סיביליה של איטליה, פירנצה, והר סקרה סנט מיכאל שבחבל פיאמונטה, בו התגלה המלאך מיכאל פעם נוספת.

על כן נצא לאיטליה בעקבות קו האנרגיה המחבר רבים מהמקומות הקדושים שעל פני קו זה, ונחבר דרום עם צפון, גוף ורוח, במסע ייחודי מסוגו, המיועד רק למשוגעים לדבר.
במהלך הטיול ננסה לחוש את המקומות, ונשמע את הסיפורים שמאחוריהם.

לרישום לטיול (תשלום דמי הרשמה - לחצו כאן


תוכנית טיול: 

יום 1. נסיעה לדרום איטליה
ננחת ברומא וניסע לכיוון דרום איטליה, נתמקם בעיירת החוף היפה טרמולי, בה יש עיר עתיקה, במידה והזמן יאפשר זאת נבקר אתרים בדרך. כמובן נעצור בדרך לקפה ראשון איטלקי משובח ונתחיל להתחבר למהות ולתרבות המקומית אשר בגדול דוגלת ב  Dolce far niente- לינה טרמולי

יום 2. התגלות המלאך מיכאל
האיטלקים הדרומיים ידועים באמונתם בעשרות אמונות תפלות, אמונות בקדושים ובעין הרע (Jettatore) וכן שימת יהבם וביטחונם האישי בקמעות למזל ושפע. נבקר במערה שבה התגלה המלאך מיכאל לראשונה בהיסטוריה, בסוף המאה ה 5. בעיירה מונטה סנט אנג'לו, אתר עלייה לרגל מקודש ומתחם מרתק ומפליא. נבקר באתרים של חצי האי גרגנו, היער העתיק, החופים היפים, ומקום קבורתו של האב פיו Padre pio, הקדוש הנוכחי של אזור הדרום בפרט ושל כל איטליה בכלל. בערב נחזור למלון שלנו. לינה טרמולי

יום 3. פארק הרי הסיבליה 
ניסע בכביש המהיר לכיוון אומבריה ונבקר בפארק המופלא, בו שכנה הסיבליה של הרי האפנינים, מסורת שנשמרה לאורך כל ימי הביניים, נחזה בהר מקודש בצורת פירמידה, עמקים מסתוריים, ומקומות התגלות של מריה. זהו אחד החלקים והאזורים המיסטיים והיפים באיטליה. – משם נמשיך בדרכי ההרים של האפנינים אל אסיזי ללינה באזור.

יום 4. אסיזי - פירנצה
נצא לבקר באסיזי עירו של פרנציסוקס הקדוש. נראה את מחזור הציורים של גוטו המבשר על תחילת הרנסנס ונבקר בכנסיית סנטה קלרה ונשמע אגדה מעניינת על אחותו הרוחנית של פרנציסקוס. נבקר גם באתרים נוספים שלידה ונעלה להר שמעל העיר, לנסות ולהרגיש את המקום. נמשיך לעת ערב לאזור פירנצה, לינה באזור פירנצה.

יום 5. פירנצה בדגש קבלה
פירנצה היא המקום שבו התפתחה הקבלה הנוצרית בתמיכת משפחת מדיצי, שם התחילו להשתמש לראשונה בקלפי הטארות. נבקר בפירנצה בזווית אחרת. לינה באזור פירנצה

יום 6. טורינו
טורינו היא בירת המאגיה של איטליה, עיר הממוקמת במקום מפגש שני נהרות. ניסע דרך אזורי החוף היפים של גנואה והריווירה האיטלקית . לינה באזור טורינו

יום 7 הר הקדוש סנט מיקלה (מישל)  Sacra di San Michel
נשלים את הביקור בטורינו, כולל המוזיאון המצרי, ונצא לכיוון אחד המקומות היפים והקדושים באיטליה, מנזר סנט מיקלה, שם התגלה המלאך לרועה מקומי. המנזר ממוקם במעלה הר פיקיריאנו Pirchiriano אשר בחבל פיימונטה. מעבר להשלכות הרוחניות והשתייכותו למנזר הבנידיקטיני לאחר נפילת האימפריה הרומית, המקום אף היווה את ההשראה לצילומי הסרט ״שם הורד״. המנזר אפוף מסתורין ובהחלט מניע את הנשמה להתרגש או להתעורר לחיים. חזרה ללינה באזור טורינו.

יום 8 חזרה לארץ משדה התעופה במילאנו.


מחיר הטיול ללא טיסות: 1190 יורו

המחיר כולל:
טיסות סדירות תל אביב מילאנו – רומא תל אביב
7 לילות במלונות
ארוחות בוקר
רכב צמוד - אנחנו נוסעים בפיאט דוקאט – 9 אנשים.
מדריך ישראלי מומחה
כניסות לאתרים
מפגש הכנה

המחיר לא כולל
טיסות לאיטליה - רוכשים במשרד דיזנהאוז באופן עצמאי
ארוחות צהריים וערב 
ביטוח בריאות - חובה
טיפים
כל מה שלא כלול

 

לרישום לטיול (תשלום דמי הרשמה - לחצו כאן


טלפון לבירורים: 1-700-50-992 מייל zeevb@d-u.co.il
המשרדים שלנו יושבים בסניף דיזנהאוז נהריה. רחוב הרצל 62
פקידה אחראית – מירב 04-9923186