איטליה המקודשת | טיולים מאורגנים איטליה | טקס האורקאל

טקס האורקאל

טקס האורקאל

טקס האורקאל הוא אחת החגיגות החשובות ביותר בדמנהור, מאז 1985 הוא נערך כל חודש בירח מלא. החלק הציבורי במקדש הפתוח הוא סיכום של עבודה טקסית עמוקה ומפורטת, שנעשית על ידי חברי דרך הנבואה במשך חודש הירח הקודם. האורקאל של דמנהור איננו אדם, אלא קבוצה של כוחות אלוהיים, הכוללים את כל האורקאלים של ימי קדם.
מחוברים עם כוחות חדשים של האלף השלישי, הם יכולים לבצע שוב את תפקידם בהדרכת האנושות.
האנרגיות של האורקאל לא רק מספקות תשובות וכיוונים, אלא גם מתערבבות עם כל הענפים האפשריים של זמן, מזיזות אירועים כך שיהפכו למקדמים התפתחות רוחנית ברמות רבות – זו של האנשים המקבלים את התשובה, זו של אלו שמשתתפים בטקס וזו של כל אנשי דמנהור.

בזמן הטקס חלון של אור רוחני נפתח וכל אחד שנוכח יכול להרגיש קשר עם הממד האלוהי. הנשים על הבמה של האמפיתיאטרון הם כוהנות המקיימות את הטקס, בהתאמה עם המסורת העתיקה, הם נקראות "פיתיות".

הטקס נפתח עם מנחות לאלוהי, דרך כלי האש, המנחות הם מאינדיבידואלים, קבוצות וחברים של דרך האורקאל ודרכים רוחניות אחרות בדמנהור. האחרונים להציג את מנחותיהם הם המלכים מדריכים, המנחים הרוחניים של הפדרציה. הם מלווים זאת בתפילה לפיוס בין כל האנשים.
שני כוהנות מציגות אז את הטקס – באיטלקית ובאנגלית – ומראות את כלי הקסם. לפני הכניסה של הפיתיות למקדש, נקראת תפילה וכל הנוכחים חוזרים עליה:

"לוואי וטקס האלף של האורקאל, מקור שמחה, אור והשראה, ייתן לנו את היכולת לקבל תובנות, לוואי והוא יחזק את הקשר הקדוש, שמחבר את הכוחות האלוהיים למין האנושי, מגלה עצמו דרך ערוץ רוחני של נוכחות אלוהית יקרה זו".

 אז מתחיל התיפוף, בעוד שרקדני דרך האורקאל מתווים עם תנועותיהם תפילות וכוונות שמלוות אל הטקס כולו. בשלב זה הפיתיות לובשות כובעים מחודדים המייצגים את הקשר שלהם עם הירח והתפקיד של הכוהנות כאנטנות של תקשור עם הכוחות האלוהיים. לכל המשתתפים, זהו זמן של שקט, התבוננות וקשר פנימי עם תחומי הקדושה.

בשלב הבא, אותם אנשים שקודם לכן בקשו תשובה מלווים לתוך הבמה לקבל את תשובתם. מכיוון שהעבודה הטקסית של חיבור התשובות לוקחת זמן ותשומת לב, תשובות ניתנות לשאלות שהועברו קודם לכן בכתב, כחודש או יותר לפני הטקס.

מקבלי התשובות אוחזים נר דולק בידיהם, המייצג את האש הרוחני. הם עומדים בתוך מעגל שמסומן בעדינות בעזרת מכשיר מאגי מיוחד, דבר העוזר לכוחות האלוהיים להתמקד בהם. התשובה ניתנת על עלה עץ אגוז, ולפני שהיא מועברת לשואל היא נקראת על ידי הכוהנת. בשלב זה היא עוטה צעיף על פניה כדי להדגיש את חוסר הפניות של התשובה.
הפיתיה היא כלי לתשובת הכוחות האלוהיים של האורקאל. הצליל של קולה מוסתר על ידי המוזיקה, כך שרק מקבל התשובה יכול לשמוע אותו.
לאחר שכל התשובות האישיות ניתנות. סירנה נימפאה, ראש דרך האורקאל, קוראת תשובה שנותנת את הכיוונים לקהילת דמנהור והאנשים הרוחניים. בסוף הטקסט סירנה מכריזה את נוסח הטקס: "נאמר, נשכח". כדי להדגיש את תפקידה כערוץ טהור המעביר מסרים של הכוחות האלוהים, שהתקבלו ופותחו בחודש הקודם.
עקב כך התשובה לא ניתנת בכתב, אך נהוג שהמשתתפים בטקס יכתבו אותה כך שתפורסם בעיתון דמנהור ביום למחרת. בדרך זו זה יכולות התשובות להיהפך נושא למחשבה גם לאלו שלא היו נוכחים בטקס.

בסוף הטקס, הכוהנת מצדיעה לכוחות האלוהים לפני האש הקדושה ואז עוזבת את הבמה. לפני עוזבה את המקדש הפתוח כל המשתתפים קוראים את התפילה הבאה:
"זה מזון רוחני, להשתתף בטקס הקדוש של האורקאל, לוואי שכולם יביאו לעולם את כוח האהבה של נוכחות קדושה זו."

איך לשאול שאלה?

כל מי שרוצה לנצל את ההזדמנות לגדילה אנושית ורוחנית, יכול להיוועץ באורקאל של דמנהור. יחידים וקבוצות מכל העולם ביקשו תשובה כמקור מוערך של השראה ותובנה
אם אתה רוצה להיוועץ עם האורקאל, בבקשה פנה לגזה סולדגו במשרד הקבלה של דמנהור: welcome@damanhur.it  39012512205

את השאלה צריך לכתוב בבירור ולהפנות לאורקאל של דמנהור

אנא כללו תמונה של עצמכם וכל המידע ההכרחי להבין את ההקשר של שאלתכם.
פרטו את שם, מקום ותאריך הלידה שלכם. הבקשה צריכה להיות סגורה בתוך מעטפה שעליה כתוב to the oracle of Damanhur
זמן ותאריך המסירה צריכים להיות מסומנים על המעטפה. מרגע זה האירועים יתחילו לנוע בכיוון של התפתחות המתבקשת על ידי האדם, רמזים וצירופי מקרים יתחילו להופיע ולאפשר הבנה של הדרך הנכונה לפעולה.
כדי להעביר את הבקשה, עקבו אחר ההנחיות שגזה תיתן לכם. מקובל לכלול תרומה שתשמש לתמיכה בתפקוד המקומות הקדושים שבהם החיפוש אחר תשובות מתרחש.
התשובה תהיה מוכנה לאחר חודש ירחי או יותר. גזה תודיע לכם בבוא הזמן כך שתוכלו להיות נוכחים בטקס.

במקרה שאין לכם אפשרות לבוא לדמנהור להביא את שאלתכם, אתם יכולים לדבר עם גזה על העברה בדואר או אימייל.
בכדי לקבל את התשובה וליהנות מהטקס המלא וההעברה האנרגטית שלו, חיוני לבוא לדמנהור ולהשתתף בטקס האורקאל. רק במקרים של צורך קיצוני תהיה אפשרות לשלוח מישהו במקומכם לקבל את התשובה.